telefon +48 725 890 500 email kontakt@sklepbombini.pl

Jak to się działo

Bombini - polski producent płynu i akcesorii do baniek mydlanych

O Nas

"Bombini" jest wiodącym, polskim producentem płynu do baniek mydlanych.

Pierwsza receptura płynu "Bombini" ( do baniek małych ale także i dużych ) powstała na potrzeby zabaw i animacji dla dzieci. Płyn ówcześnie był potrzebny tylko do własnych potrzeb, ale korzystanie z gotowych rozwiązań dostępnych na rynku było zupełnie niesatysfakcjonujące.

Piękne, duże bańki mydlane, które długo utrzymują się w powietrzu, mienią się kolorami, pięknie pachnące a przy tym nie brudzące ubrań (!), będące bezpieczne dla dzieci i dla środowiska... To takie proste prawda? Szybko zaczęliśmy pracować nad własną, unikalną recepturą, która da dzieciakom mnóstwo radości, dorosłych zabierze w krainę wspomnień z dzieciństwa, a przy tym stworzymy coś naprawdę unikalnego.

Pragnęliśmy stworzyć bańki mydlane, które zachwycą każdego. Prace trwały latami, ponieważ pieczołowicie pracowaliśmy nad każdym aspektem. I tak z domowego mieszania baniek w 2015r logo "Bombini" wraz z wizerunkiem przyjaznego słonika, ozdobiło pierwsze butelki z profesjonalnym płynem do baniek mydlanych.

Bombini płyny do baniek

Bombini akcesoria do baniek

Nasze akcesoria

 Do niezawodnego płynu szybko stworzyliśmy szeroką gamę akcesoriów do puszczania małych, dużych i ogromnych baniek.
Chcieliśmy, aby każdy, bez względu na to, ile ma lat mógł bez trudu bawić się naszymi bańkami. Stąd też seria "łapek", która doskonale mieści się w dłoni już najmłodszych. Oryginalne kształty, bajeczne kolory podbiły serca nie tylko dzieci ale i dorosłych. Do "łapek" dołączyły kijki krótkie oraz długie, których niebywałą zaletą jest fakt, że są tworzone z bezpiecznego drewna bukowego, które gwarantuje trwałość produktów. Po pewnym czasie w naszych sercach i głowach zrodziła się myśl, aby stworzyć wydarzenie pod nazwą "Bubble Day". Jej ideą była fantastyczna zabawa dla wszystkich bez względu na wiek- relaks całych rodzin połączony z puszczaniem ogromnych baniek mydlanych. Odwiedziliśmy w ciągu dwóch lat ponad setkę miast w całej Polsce, rozlewając hektolitry darmowego płynu, bawiąc się z dziećmi i dorosłymi oraz prowadząc różne animacje. Spotkaliśmy się z tak ogromnym zainteresowaniem, że z kameralnej, prostej imprezy rozrosła się do sporych rozmiarów.

Bubble Day

Stworzyliśmy „Bubble Day” czyli dzień baniek mydlanych, gdzie w 140 miastach w całej Polsce miliony baniek mydlanych zabierają ludzi w cudowną podróż do krainy relaksu- to impreza absolutnie dla każdego.
Wspólna zabawa sprawia, ze możemy ciągle udoskonalać produkty i proponować nowe rozwiązania.
Każda osoba, która tworzy nasz zespół, jest wyjątkowa. Wyjątkowa jest także pasja, dokładność i serce, które jest wkładane w każdy wytwór naszych rąk.
Przywiązujemy uwagę do detali, dbamy o szczegóły, ponieważ chcemy,
aby produkty, które otrzymuje klient były tylko najwyższej jakości. Zależy nam, aby każda osoba, która sięga po produkt marki ”Bombini” wiedziała, że wybrała to, co najlepsze.
 

Wszystkie nasze produkty są całkowicie wytwarzane w Polsce a to, co robimy, zrodzone jest z pasji, wiedzy i radości.

Bubble Day